Kogo szukamy?

Jesteśmy jednym z wiodących dostawców wielkogabarytowych konstrukcji stalowych oraz maszyn i urządzeń dla przemysłu. Jesteśmy w niewielkiej grupie firm, które posiadają wieloletnie doświadczenie w produkcji prototypowych konstrukcji i urządzeń dla branży wydobycia ropy naftowej i gazu, zwłaszcza dla sektora Subsea oraz Offshore. Możemy pochwalić się tym, że ponad 120 największych podwodnych projektów wydobywczych na całym świecie, wykorzystuje konstrukcje wyprodukowane w piotrkowskim zakładzie.
Nasze produkty pracują na całym świecie, a naszymi klientami są największe firmy na rynku, dlatego jako organizacja umożliwiamy zbudowanie ścieżki kariery w oparciu o wiedzę, najlepsze praktyki i doświadczenie, które zdobyliśmy działając od 50 lat w zróżnicowanym i dynamicznie zmieniającym się otoczeniu. Stale poszukujemy nowych możliwości rozwoju, a na kierunek, w jakim zmierzamy, realny wpływ mają pracownicy naszej Spółki. Wspólnie budujemy wartość marki Zamet Industry na całym świecie. Społeczność Zamet Industry tworzy około 300 osób – ekspertów, w tym: inżynierów, technologów, spawalników, specjalistów w dziedzinie zabezpieczeń antykorozyjnych, osób zarządzających, fachowców spawaczy, ślusarzy, monterów, operatorów CNC, kontrolerów jakości.

Kogo szukamy?
Jesteśmy zespołem zorientowanym na funkcjonowanie w zróżnicowanym, pełnym wyzwań otoczeniu, dlatego poszukujemy osób o wysokiej kulturze biznesowej, otwartych na współpracę i z zaangażowaniem realizujących powierzone projekty. Stawiamy na osoby, które podzielają nasze wartości. Cenimy doświadczenie i wiedzę, które pozwalają nam się rozwijać. Jeśli jesteś osobą nastawioną na ciągłe doskonalenie, nie boisz się wyzwań, jesteś dynamiczna/dynamiczny oraz chciałabyś/chciałbyś rozwijać się w firmie o zasięgu globalnym o ponad 50–letniej tradycji, a jednocześnie potrafisz pracować w zespole i podzielasz takie wartości jak szacunek, otwartość, odpowiedzialność— to jesteś osobą, której szukamy.

Co możemy zaoferować?

  • Stabilną pracę w firmie o uznanej marce na świecie
  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagradzania
  • Jasne cele i zasady współpracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy i pomoc współpracowników
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pakiet świadczeń dodatkowych  (bilety do kina, nagrody świąteczne, imprezy integracyjne)
  • Wsparcie dla Twoich dzieci w rozwijaniu kompetencji i odkrywaniu pasji

Wciśnij ENTER aby wyszukać lub ESC aby wyjść