Hello! Welcome to our new web site.

This site is not fully supported in Internet Explorer 8 (and earlier) versions.

  • Internet Explorer IE 11 download link.
  • Please upgrade your Internet Explorer browser to a newer version.

    As an alternative, you can use either of the options below to browse the site:

    1. Use Google Chrome browser. Here is the download link.
    2. Use Firefox browser. Here is the download link.

    Thanks.

     Zamet Budowa Maszyn S.A. jest wiodącym w kraju producentem maszyn i urządzeń dla hutnictwa oraz przetwórstwa metali, zarówno przemysłu metali żelaznych, jak i nieżelaznych.

    Zamet Budowa Maszyn S.A. jest częścią notowanej na warszawskiej GPW, Grupy Kapitałowej Zamet, w skład której wchodzą: Zamet S.A. (spółka dominująca, centrum usług wspólnych dla spółek produkcyjnych) oraz spółki produkcyjne: Zamet Industry, Zamet Budowa Maszyn (w ramach której funkcjonuje także zakład Huta Zygmunt) oraz Mostostal Chojnice. W związku z dynamicznym rozwojem, prowadzimy postępowanie rekrutacyjne na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

    Miejsce pracy: Zamet Budowa Maszyn S.A. – Tarnowskie Góry

    Zadania:

    • Prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej zgodnie z wymaganiami prawnymi,
    • Rozliczanie wynagrodzeń za pracę i sporządzanie listy płac,
    • Terminowe rozliczanie zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych oraz składek ZUS,
    • Terminowe wykonywanie sprawozdań, analiz, deklaracji, obsługa ZFŚS,
    • Rejestracja i wyrejestrowanie pracowników oraz zleceniobiorców z ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego,
    • Przygotowywanie umów cywilnoprawnych i rozliczanie wynagrodzeń dla tych umów,
    • Rozliczanie czasu pracy i nieobecności.

    Wymagania:

    • Minimum rok doświadczenia w obszarze kadr i płac,
    • Wykształcenie min. średnie,
    • Dobra znajomość przepisów prawa pracy, przepisów o podatku dochodowym, ZUS oraz ZFŚS,
    • Umiejętność obsługi programów z pakietu Ms Office, Płatnika, doświadczenie w pracy w programach kadrowo-płacowych,
    • Umiejętność analitycznego myślenia,
    • Dobre umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole.

    Co oferujemy?

    • Stabilną pracę w renomowanej firmie o bogatych tradycjach w zakresie obróbki skrawaniem,
    • Wynagrodzenie uzależnione od jakości i efektywności pracy,
    • Ciekawe projekty na skalę światową,
    • Rozwój zawodowy poprzez różnorodność zadań,
    • Świadczenia z Funduszu Świadczeń Socjalnych:
    • Paczki dla dzieci z okazji Świąt Bożego Narodzenia,
    • Świadczenia i imprezy integracyjne z okazji Dnia Hutnika,
    • Piknik dla dzieci naszych pracowników,
    • Bilety do kina, teatru, na basen.
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz szerokie możliwości dalszego rozwoju w Grupie TDJ,
    • Ponadto, dzięki temu, że pracujesz w ZAMET, Twoje dzieci będą mogły korzystać z zamkniętych programów TDJ Foundation, obejmujących m.in. edukację zagraniczną, wakacje zagraniczne oraz możliwość udziału w indywidualnych programach rozwoju.

    Jak aplikować?

    Prosimy o składanie aplikacji poprzez system e-Recruiter:

    Informujemy, że:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zamet Budowa Maszyn S.A. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Romana Dmowskiego 38b, NIP 6452146461, REGON 273892780, KRS 0000289560.
    2. Spółka jest częścią Grupy TDJ, w związku z czym Pana/Pani dane osobowe będą objęte współadministrowaniem oraz przekazywane w obrębie Grupy TDJ na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane.
    3. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu poprzez adres mailowy: ochronadanych@zametsa.com oraz pisemnie na adres naszej siedziby.
    4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji.
    5. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek prawny ciążący na administratorze art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 – Kodeks Pracy oraz zgoda art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
    6. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
    7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres ochronadanych@zametsa.com . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
    8. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
    9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹ Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Pania/Pana innych danych jest dobrowolne.
    10. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.”

    W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ prosimy o dołączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ” (opcjonalnie).

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres ochronadanych@zametsa.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Masz Pytania?

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości