Hello! Welcome to our new web site.

This site is not fully supported in Internet Explorer 8 (and earlier) versions.

  • Internet Explorer IE 11 download link.
  • Please upgrade your Internet Explorer browser to a newer version.

    As an alternative, you can use either of the options below to browse the site:

    1. Use Google Chrome browser. Here is the download link.
    2. Use Firefox browser. Here is the download link.

    Thanks.

    ZAMET S.Ajest spółką dominującą w grupie kapitałowej ZAMET – wiodącym producencie konstrukcji stalowych oraz maszyn i urządzeń dla przemysłu. Grupę kapitałową ZAMET tworzą notowana na warszawskiej GPW ZAMET SA oraz:

    • ZAMET INDUSTRY – będąca wiodącym dostawcą konstrukcji dla sektora Oil&Gas,
    • ZAMET BUDOWA MASZYN – będąca liderem na rynku maszyn i urządzeń dla hutnictwa, metalurgii i pozostałych gałęzi przemysłu,
    • MOSTOSTAL CHOJNICE – znaczący dostawca konstrukcji mostowych oraz budowlanych.

    Mistrz Wydziału Obróbki Skrawaniem

    Miejsce pracy: Zamet Budowa Maszyn S.A., Bytom

    Zadania:

    • Organizowanie i zarządzanie pracą podległego zespołu poprzez tworzenie planów produkcji wydziału,
    • Zapewnienie ciągłości produkcji i rozwiązywanie bieżących problemów,
    • Odpowiedzialność za efektywność pracy i optymalizację kosztów produkcji,
    • Ciągłe dążenie do poprawy procesów obróbki skrawaniem,
    • Zapewnienie dotrzymania wymagań terminowych i jakościowych dla prowadzonych procesów produkcyjnych,
    • Opracowanie dokumentacji technologiczno-warsztatowej/szkice, oprzyrządowanie, narzędzia specjalne itp.,
    • Dobór narzędzi pomiarowych, skrawających i formujących wykorzystywanych w procesie produkcyjnym,
    • Tworzenie programów dla maszyn CNC i poprawianie obecnych – w stopniu podstawowym.

    Wymagania:

    • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Dobra znajomość rysunku technicznego,
    • Umiejętność zarządzania dużym zespołem pracowników,
    • Umiejętności przywódcze,
    • Wiedza na temat obróbki skrawaniem, a w szczególności kierowanie procesami przy obróbce wielkogabarytowych elementów,
    • Doświadczenie w programowaniu maszyn CNC- w stopniu podstawowym (SINUMERIK, PRONUM),
    • Znajomość obsługi komputera i oprogramowania AutoCad,
    • Umiejętność analitycznego planowania procesów obróbki,
    • Znajomość zasad normowania czasu pracy,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Gotowość do pracy na III zmiany w razie potrzeb produkcji.

    Co oferujemy?

    • Umowę o pracę,
    • Stabilną pracę w renomowanej firmie o bogatych tradycjach w zakresie projektowania maszyn i urządzeń,
    • Wynagrodzenie uzależnione od jakości i efektywności pracy,
    • Ciekawe projekty na skalę światową,
    • Rozwój zawodowy poprzez różnorodność zadań,
    • Świadczenia z Funduszu Świadczeń Socjalnych:
    • – Paczki dla dzieci z okazji Świąt Bożego Narodzenia,
    • – Świadczenia i imprezy integracyjne z okazji Dnia Hutnika,
    • – Piknik dla dzieci naszych pracowników,
    • – Dofinansowanie do urlopów,
    • Bilety do kina, teatru, na basen.
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju wewnątrz grupy Zamet poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz szerokie możliwości dalszego rozwoju w Grupie TDJ,
    • Wsparcie Fundacji TDJ, która umożliwia dzieciom naszych pracowników udział w programach rozwojowych, edukacji za granicą oraz w wyjazdach wakacyjnych.

    Jak aplikować?

    Prosimy o składanie aplikacji poprzez system e-Recruiter:

    Informujemy, że:
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zamet Budowa Maszyn S.A. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Romana Dmowskiego 38b, NIP 6452146461, REGON 273892780, KRS 0000289560.
    2. Spółka jest częścią Grupy TDJ, w związku z czym Pana/Pani dane osobowe będą objęte współadministrowaniem oraz przekazywane w obrębie Grupy TDJ na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane.
    3. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu poprzez adres mailowy: ochronadanych@zametsa.com oraz pisemnie na adres naszej siedziby.
    4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji.
    5. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek prawny ciążący na administratorze art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 – Kodeks Pracy oraz zgoda art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
    6. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
    7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres ochronadanych@zametsa.com . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
    8. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
    9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹ Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Pania/Pana innych danych jest dobrowolne.
    10. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.”
    W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ prosimy o dołączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ” (opcjonalnie).

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres ochronadanych@zametsa.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Masz Pytania?

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości